прелоадер

Про компанію

Swisspan By Sorbes  «I can create…»

 

  Товариство  «Свиспан Лімітед» є флагманом української деревообробки та одним з лідерів  виробництва  меблевих плит в Україні. Компанія спеціалізується на виготовленні шліфованих  та ламінованих деревостружкових плит власної торгової марки “Swisspan by Sorbes”, що є конструктивним матеріалом для виготовлення корпусних меблів, оформлення інтер’єрів, будівельних конструкцій, тощо.  Компанія заснована у 2003 році швейцарською групою Sorbes AG та володіє двома деревообробними підприємствами на Заході України: м. Костопіль (Рівненська область), м. Надвірна (Івано-Франківська область). В якості сировини підприємство  використовує деревину FSC®* сертифікованих лісів, де ведеться екологічно відповідальне, соціально вигідне та економічно життєздатне управління лісовими ресурсами. Успіху підприємства сприяє робота понад 1000 працівників компанії – досвідчених спеціалістів своєї справи, які постійно навчаються, шукають нові шляхи та рішення, щоб виготовити продукцію найвищої якості.

 

 

  За 17 років роботи на ринку  компанія «Свиспан Лімітед» здобула довіру мільйонів споживачів та стала потужним експортером своєї продукції. Щомісяця з плити “ Swisspan by Sorbes” виготовляється близько 100 тисяч одиниць меблів. Тому саме довіра клієнтів – ось що є найбільшою цінністю та першоосновою у нашій справі – виготовляти якісну та ексклюзивну  продукцію для кожного з Вас.  

 

  Слоган «I can create…» (Я можу створювати, англ.) відображає основну ідею та визначальну особливість   компанії. Адже торгова марка пропонує понад 200 декорів ламінованих плит, що є найбільшою палітрою декорів в Україні. Інноваційність та співпраця з провідними дизайнерами меблів, та інтер’єру допомагають нам не лише відповідати сучасним тенденціям, а й бути завжди на крок попереду.

 
*Forest Stewardship Council® – Лісова опікунська рада, що займається просуванням екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі.
(Номер сертифікату SGSCH-COC-010407,  код ліцензії  FSC — C124497).

 

У відповідності до вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» ТОВ «Свиспан Лімітед» оприлюднює фінансову звітність.

 

Баланс 2021
Звіт про фінансові результати 2021
Звiт про рух грошових коштiв 2021
Звіт про власний капітал 2021
Звіт з управління (Management report) 2021