GER ENG EST UKR FIN RUS

Світ Sorbes

Компанія Sorbes перетворює "відходи деревини" на плити, що мають широку сферу застосування завдяки своєму дизайну та високій якості.
Всі підприємства групи Sorbes швидко реагують на регіональні тенденції розвитку ринку, поєднуючи це з розробкою перспективних стратегій.
Інвестиції вимірюються не тільки грошима, але й задоволеними клієнтами, мотивованими працівниками та максимально можливим збереженням навколишнього середовища.

 

Sorbes постійно використовує нові шанси на ринку

Професійно виготовлені деревинні плити вже давно перестали бути лише просто дешевою альтернативою продукції, виробленої з натуральної деревини.
Процес переробки деревинної тріски та волокна стає все більш вдосконаленим. А сучасні покриття забезпечують таку різноманітність декорів, яка перетворює плити на самостійний елемент оформлення.
Sorbes активно працює як група компаній з 2003 р.
Завдяки подвійно вдалому початку: в Естонії (яка має вигідне розташування по відношенню до Скандинавських країн), так і в Україні (з привабливими перспективами щодо ринку країн СНД), Сорбес зміг заснувати компанію найкращих виробників.

 

Sorbes вмить виконує бажання клієнтів

Вже за перші три роки обсяг виробництва виріс у 4 рази, а у 2006 році сягнув відмітки мільйон кубометрів. З такою ж динамікою відбирається та розширюється асортимент виробів.
Кожна лінія продуктів від Sorbes є лідером у відповідному сегменті. Завдяки ретельному вивченню ринку, компанії групи Sorbes здатні миттєво задовольнити останні бажання клієнтів.
Крім того, охоче приймаються дизайнерські побажання від провідних виробників меблів та оптових продавців.

 

Sorbes та завжди дотримується свого слова

Все те, за що береться компанія Sorbes, має чіткі лінії та грані. Ціна є ціною. Термін є терміном. Слово є словом.
Sorbes переконаний, що є лише один спосіб досягнення успіху - спільний успіх.

 

Sorbes створює основу для здорового розвитку

Тільки рентабельний бізнес може бути прибутковим і завтра. І лише довготривалий бізнес є розумним бізнесом.
Як міжнародна група, Sorbes може здійснювати окрему підтримку по розвитку ділових контактів в країнах, якщо йдеться про переговори, доступ до найсучасніших технологій та використання останніх тенденцій у менеджменті.
Ще одним вирішальним фактором є достатній інвестиційний простір для оптимізації виробничого процесу та розширення нових ринків.
При цьому, у першу чергу, важлива взаємна довіра та надійність: вже було завойовано не один ринок завдяки партнерству, при якому всі виграють.

 

Sorbes дає всім найкращі шанси на успіх

Sorbes переконаний, що бізнес є найбільш рентабельним тоді, коли всі працівники працюють відповідно до їхньої кваліфікації.
Одночасно весь ланцюг створення продукції - від купівлі сировини, її переробки, безпосереднього вирбництва та реалізації - висуває все більші вимоги. Sorbes вважає своєю перевагою те, що працівники постійно навчаються новому та обмінюються досвідом зі своїми колегами.

 

Sorbes та сприяє захисту навколишнього середовища

Якісна переробка залишків пиломатеріалів є ідеальною комбінацією економії та екології. Проте, як і у кожному процесі виробництва, пошук варіантів для досягнення найменших показників емісії та найефективнішого використанням енергії ніколи не припиняється.
Sorbes орієнтується на найсучасніші стандарти. При цьому кожен критерій повинен бути зрозумілий та досліджений. Одні лише гасла тут не допоможуть.
Також безглуздо розраховувати на результат при "нульовому навантаженні" в одному місці та при перевантаженні в іншому. Sorbes завжди дотримується системного підходу, і враховує це у питаннях захисту навколишнього середовища.

 

  Структуру компанії та керівництво див працівники Sorbes